niedziela, 13 stycznia 2019

Promocja Alior Banku - Magiczna Pożyczka bez prowizji

eszcze kilka dni trwa promocja kredytu Alior Banku - Magiczna Pożyczka. Z oferty można skorzystać wyłącznie przez internet. Najważniejsze warunki pożyczki: prowizja – 0% i okres kredytowania 24 miesiące. Kwota pożyczki – może wynieść od 500 do 4600 zł.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty Magiczna pożyczka wynosi 7,23%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 2140 zł, całkowita kwota do zapłaty:2260,65 zł, oprocentowanie stałe: 7%, całkowity koszt kredytu: 120,65 zł (w tym prowizja: 0 zł, odsetki: 120,65 zł), 18 równych, miesięcznych rat w wysokości 125,60 zł. 

Kalkulacja została dokonana na 3.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna kwota pożyczki: 4600 zł. Maksymalny okres kredytowania: 24 miesiące. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w jej ramach złożyły wniosek online o pożyczkę. 

Decyzja o udzieleniu kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta, dokonanej w uproszczonej procedurze z oświadczeniem. Klient może skorzystać z oferty tylko raz.

15 komentarzy:

 1. RRSO nie aż takie duże, można przeżyć :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki, dość ciekawa oferta. Takiej właśnie szukałem w momencie gdy potrzebuje szybkiego finansowania. To jak wszyscy wiemy w biznesie kluczowa sprawa i taka oferta bardzo mi pomoże. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać że banki mają w ostatnim czasie co raz ciekawsze propozycje. Większość z takich ofert dostępnych jest całkowicie przez internet, co również jest dużym atutem!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z w zupełności, że pożyczka przez internet to chyba najprzyjemniejsza forma jej zaciągnięcia. Nie musimy fatygować się do banku, nie wypełniamy żadnych dodatkowych papierów. W większości wystarczy oświadczenie zarobkowe lub ewentualnie żyrant.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przede wszystkim wygoda, tak bym podsumował to jak funkcjonują kredyty internetowe. Bez zbędnych formalności, wychodzenia z domu i tym podobnych rzeczy co może tylko cieszyć. Wszystkie banki powinny wprowadzić taką możliwość :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdyby wszystkie banki wprowadziły taką możliwość, na pewno wzrosła by atrakcyjność ofert

  OdpowiedzUsuń
 7. Przy małych dochodach,pożyczki z poręczycielem mogą być rozwiązaniem dla nas. Co o nich sądzicie? Ktoś z was ma taką może? Udzielane są one oczywiście poprzez internet w całości. Właśnie to sprawia, że są one tak atrakcyjne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Interesująca oferta. Myślę, że wiele osób skorzystało z niej. Pożyczka przez internet to obecnie najwygodniejsza i najszybsza opcja pożyczki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pożyczka bez prowizji nawet przy większych odsetkach będzie się zawsze opłacać. Jeśli uda się znaleźć taką ofertę to na pewno warto skorzystać. O ile oczywiście pożyczki potrzebujemy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Warto korzystać sobie z takich ofert, jeśli pożyczka nie ma posiadać prowizji, ponieważ logiczne jest to, że takie pożyczki są wtedy dużo tańsze, więc jeśli jest cel, na który i tak chciałoby się pożyczyć pieniądze z banku to jak najbardziej można korzystać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawa i czytelnie przedstawiona oferta. Myślę, że zainteresuje niejedną osobe.

  OdpowiedzUsuń
 12. Myślę, że oferta na pewno zainteresuje wielu odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 13. Oferta wydaje się być bardzo korzystna. Ciekawa tylko jestem, czy nadal Alior ma tą pożyczke w swojej ofercie. Znacie może tego bloga http://chwilkowicze.pl/ ? Jesli nie, to serdecznie polecam.

  OdpowiedzUsuń
 14. Szukam właśnie kredytu, więc wszystkie takie informacje są dla mnie na wagę złota. Warto korzystać z promocji bankowych, ponieważ dzięki nim nasz kredyt może być dużo tańszy i łatwiejszy do spłaty, a na tym na pewno wszystkim zależy.

  OdpowiedzUsuń