poniedziałek, 24 września 2018

Alior Bank - pożyczka z oprocentowaniem 5 procent i prowizją zero

Pożyczka na Piątkę to nowa propozycja pożyczkowa od Alior Banku. Oprocentowanie pożyczki to tylko 5 procent, a jeżeli zaciągniemy ją w całości przez telefon, prowizja wyniesie zero. Prowizja 0% do 20 tys. złotych dotyczy klientów, którzy nie posiadali pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych w Alior Banku na dzień 31.08.2018 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty Pożyczka na Piątkę z Prowizją 0% wynosi 5,12%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 6580 zł, całkowita kwota do zapłaty: 7258,95 zł, oprocentowanie zmienne: 5%, całkowity koszt kredytu: 678,95 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 678,95 zł), 47 równych, miesięcznych rat w wysokości 154,45 zł. Maksymalna kwota pożyczki: 20 000 zł. Z oferty mogą skorzystać Klienci indywidualni, którzy na dzień 31.08.2018 r. nie posiadali w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych oraz przesłali dane kontaktowe przez internetowy formularz banku lub złożyli samodzielnie wniosek online o pożyczkę lub kredyt. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 5,12%. Minimalny okres kredytowania: 3 miesiące. Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy. 


Maksymalna kwota kredytu to 200 000 zł.

6 komentarzy:

 1. Bardzo korzystna oferta pożyczki, na bazie której można sobie zbudować dobrą historię kredytową, oczywiście terminowo spłacając raty kredytu.

  OdpowiedzUsuń
 2. I to jest dobra oferta, szkoda, że tylko do 20 tys. Bo jak się potrzebuje więcej, na przykład na mieszkanie? Na http://kredytariusz.pl/ wtedy warto zajrzeć. Dobrych porad udzielają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa oferta pożyczki z niskim oprocentowaniem. Jakie są aktualne oferty? Polecam bloga, z którego czerpie informacje o kredytach i który znajduje się pod tym adresem http://kasiuchawmig.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię takie promocje bankowe, ponieważ można pożyczyć pieniądze naprawdę dużo taniej. Wydaje mi się, że to ważna kwestia dla każdego, no bo w wielu sferach życiowych próbujemy szukać okazji. Kredyty z reguły potrafią być drogie, więc trzeba uważać na oferty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem naprawdę warto skorzystać z różnych promocji bankowych

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe informacje zawiera Twój blog. Każdy wpis posiada ciekawe informacje, z których można dowiedzieć się bardzo dużo rzeczy.

  OdpowiedzUsuń