niedziela, 13 stycznia 2019

Promocja Alior Banku - Magiczna Pożyczka bez prowizji

eszcze kilka dni trwa promocja kredytu Alior Banku - Magiczna Pożyczka. Z oferty można skorzystać wyłącznie przez internet. Najważniejsze warunki pożyczki: prowizja – 0% i okres kredytowania 24 miesiące. Kwota pożyczki – może wynieść od 500 do 4600 zł.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty Magiczna pożyczka wynosi 7,23%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 2140 zł, całkowita kwota do zapłaty:2260,65 zł, oprocentowanie stałe: 7%, całkowity koszt kredytu: 120,65 zł (w tym prowizja: 0 zł, odsetki: 120,65 zł), 18 równych, miesięcznych rat w wysokości 125,60 zł. 

Kalkulacja została dokonana na 3.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna kwota pożyczki: 4600 zł. Maksymalny okres kredytowania: 24 miesiące. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w jej ramach złożyły wniosek online o pożyczkę. 

Decyzja o udzieleniu kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta, dokonanej w uproszczonej procedurze z oświadczeniem. Klient może skorzystać z oferty tylko raz.

11 komentarzy:

 1. RRSO nie aż takie duże, można przeżyć :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki, dość ciekawa oferta. Takiej właśnie szukałem w momencie gdy potrzebuje szybkiego finansowania. To jak wszyscy wiemy w biznesie kluczowa sprawa i taka oferta bardzo mi pomoże. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać że banki mają w ostatnim czasie co raz ciekawsze propozycje. Większość z takich ofert dostępnych jest całkowicie przez internet, co również jest dużym atutem!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z w zupełności, że pożyczka przez internet to chyba najprzyjemniejsza forma jej zaciągnięcia. Nie musimy fatygować się do banku, nie wypełniamy żadnych dodatkowych papierów. W większości wystarczy oświadczenie zarobkowe lub ewentualnie żyrant.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przede wszystkim wygoda, tak bym podsumował to jak funkcjonują kredyty internetowe. Bez zbędnych formalności, wychodzenia z domu i tym podobnych rzeczy co może tylko cieszyć. Wszystkie banki powinny wprowadzić taką możliwość :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdyby wszystkie banki wprowadziły taką możliwość, na pewno wzrosła by atrakcyjność ofert

  OdpowiedzUsuń
 7. Przy małych dochodach,pożyczki z poręczycielem mogą być rozwiązaniem dla nas. Co o nich sądzicie? Ktoś z was ma taką może? Udzielane są one oczywiście poprzez internet w całości. Właśnie to sprawia, że są one tak atrakcyjne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Interesująca oferta. Myślę, że wiele osób skorzystało z niej. Pożyczka przez internet to obecnie najwygodniejsza i najszybsza opcja pożyczki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pożyczka bez prowizji nawet przy większych odsetkach będzie się zawsze opłacać. Jeśli uda się znaleźć taką ofertę to na pewno warto skorzystać. O ile oczywiście pożyczki potrzebujemy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Warto korzystać sobie z takich ofert, jeśli pożyczka nie ma posiadać prowizji, ponieważ logiczne jest to, że takie pożyczki są wtedy dużo tańsze, więc jeśli jest cel, na który i tak chciałoby się pożyczyć pieniądze z banku to jak najbardziej można korzystać.

  OdpowiedzUsuń