poniedziałek, 12 września 2016

Nowa karta kredytowa w ofercie mBanku - niska roczna opłata

mBank rozszerza ofertę kart kredytowych o nowy, spersonalizowany plastik. Na karcie MasterCard Me można zamieścić swoje zdjęcie, skorzystać z galerii wzorów zaproponowanych przez bank lub wybrać oryginalną kartę transparentną.


Podobne rozwiązanie mBank proponuje już przy kartach debetowych do rachunku dla młodych (13-24 lata) – eKoncie m.

Bank proponuje najniższy w ofercie limit kredytowy, już od 500 zł. Atutem karty jest też niska roczna opłata za korzystanie – 50 zł. Można jej w pełni uniknąć, dokonując nią w ciągu roku płatności na 10 tys. zł. 
W promocji „Zdjęcie na karcie za friko” trwającej do 25 października bank nie pobierze opłaty za wydanie i zaprojektowanie swojej karty.

6 komentarzy:

 1. Korzystam z oferty mBanku kilka lat i nigdy się na nich nie zawiodłem. Z oferty powyżej też skorzystałem i nie ukrywam, że zaprojektowałem sobie taką kartę, że w sklepie zawsze mogę szpanować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna sprawa z tą kartą kredytową. Akurat nie skorzystałem osobiście z tej oferty, ale mój znajomy stworzył własną kartę kredytową w klimatach Gwiezdnych Wojen i wygląda ona epicko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamiast kredytów wolę sobie oszczędzać pieniądze na promocjach (Kliknij tutaj żeby dowiedzieć się więcej)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oferta wygląda całkiem atrakcyjnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mbank to bardzo dobry bank cieszący się dużą popularnością m.in dzięki atrakcyjnym ofertom.

  OdpowiedzUsuń
 6. W mBanku posiadam konto od kilkunastu lat i muszę przyznać że to jedno z lepszych kont które posiadałem do tej pory i dlatego też nigdy go nie zamknąłem.

  OdpowiedzUsuń