piątek, 16 września 2016

Deutsche Bank wprowadza opłaty za konto i wypłaty z bankomatów

15 listopada 2016 r. ulega zmianie tabela prowizji i opłat przez Deutsche Bank. DB wprowadzi opłatę za prowadzenie konta osobistego w pakiecie db Open. Konto dotychczas bezpłatne będzie kosztowało 5 zł miesięcznie. DB od listopada za przyjęcie lub zmianę dyspozycji na wypadek śmierci nie będzie pobierał opłaty.


Bank także wprowadzi opłatę za wypłaty gotówki w bankomatach innych banków i oddziałach dla wszystkich kart wydanych do kont w pakietach db NET/db Life. Opłata 3 zł za każdą operację.


Bank wprowadzi jeszcze dwie drobne zmiany w tabeli opłat. Za przelew zagraniczny świadczenia emerytalno-rentowego zapłacimy 30 zł, a złożenie wniosku o zapytanie do Centralnej informacji o rachunkach 10 zł.11 komentarzy:

 1. Trzeba się pakowac i uciekac z tego banku

  OdpowiedzUsuń
 2. No wreszcie się z to wzięli, w porą się obudzili...


  uszczuplenie podatku akcyzowego

  OdpowiedzUsuń
 3. No niestety, trzeba się już do tego przyzwyczaić że za to co wcześniej było darmowe, teraz przyjdzie nam zapłacić. Praktyczni każdy jeden bank jak jeden po drugim, wprowadza w ostatnich miesiącach jakieś opłaty jak nie za kartę to za inne dodatkowe opcje.

  OdpowiedzUsuń
 4. To było nieuniknione.. Ale jeśli ma ich to wynieść z bankructwa to nie mam nic przeciwko.

  pożyczki łódź

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest wiele innych możliwości żeby nie zbankrutowali..

  Opinie o noclegach

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak oni na tym wyszli ? Ma ktoś jakieś informacje ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety większość banków musi szukać dodatkowych pieniędzy. W niedalekiej przyszłości niestety, ale mogą zniknąć "Darmowe konta bankowe"

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale lipa! Chyba będzie trzeba zmienić bank :( Na pocieszenie zostają mi promocje, dzięki którym można oszczędzić choć trochę kasy. Czytaj o nich więcej i odłóż trochę pieniędzy na przyjemności.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wątpię, że to pomoże jakoś szczególnie dużo, ale jak to się mówi tonący brzytwy się chwyta...

  OdpowiedzUsuń
 10. Trzeba jakoś ratować niestabilny budżet banku. Tylko niestety wpłynie to negatywnie na odbiór ze strony klientów, a co za tym idzie będzie ich mniej, bo będą woleli założyć sobie darmowe konta bankowe, których teraz pełno na rynku.

  OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...