sobota, 12 stycznia 2013

Dobre Konto: 600 zł rocznie dzięki usłudze cash back

Od 1 marca 2013 roku zmieniają się zasady premiowania w Dobrym Koncie Banku Millennium. Bank także rozszerza katalog punktów uprawniających do przyznania premii za zakupy. 

Dobre Konto zwraca 3% wydatków na zakupy w supermarketach i sklepach spożywczych oraz na stacjach paliw. Bank wkrótce poszerzy listę punktów o apteki, punkty apteczne oraz opiekę medyczną.
Do końca lutego bank będzie zwracał 3% wydatków liczonych od kwoty faktycznie wydanej na zakupy. Od 1 marca bank będzie przyznawać 3 zł premii za każde wydane 100 zł w pojedynczej transakcji.

Dzięki koncie w Banku Millenium możemy zarobić 50 zł miesięcznie (600 zł rocznie) bez wydawania 1700 zł miesięcznie. Wystarczy kupić produkt za min. 1 zł i wypłacić dzięki bezpłatnej usłudze cash back 200 złotych z kasy sklepowej (punkty cash back). Zyskujemy nieco ok. 6 zł (ok. 200 zł * 3% = 6 zł).

Jeżeli miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 1 000 zł (np. wpływ 2 razy po 500 zł z innego banku) oraz co najmniej raz w miesiącu zostanie dokonana płatność kartą Dobre Konto otrzymamy:
-0 zł za prowadzenie konta
-0 zł za kartę do konta
-0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Cenniki i regulaminy

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...