77 zł za założenie konta w BGŻ Optima (aktualizacja 16.01)

Trwa nowa promocja serwisu Bankier.pl i banku BGŻoptima. Wszyscy nowi klienci, którzy do 25 stycznia br. aktywują konto w BGŻOptima otrzymają aż 77 złotych.

Trzeba się jednak spieszyć, bo promocja trwa tylko do 18 stycznia. Oferta jest dostępna na stronie bankier.pl, jednak, aby skorzystać z niej należy się zarejestrować w serwisie (podając poprawne dane).

W okresie od 07.01 do 18.01.2013 r. należy złożyć prawidłowo wniosek internetowy o Konto BGŻOptima tylko i wyłącznie za pośrednictwem dedykowanego linku. Wniosek nie będzie zaliczony w promocji, jeśli uczestnik złożył inny wniosek internetowy o konto BGŻOptima!Do 25 stycznia musimy dokonać inicjującego przelewu (przelew jednorazowy z naszego konta bankowego) na nowe konto BGŻOptima. 

Premia pojawi się na koncie po weryfikacji naszych danych (powiadomienie zostanie wysłane wiadomością e-mail do dnia 15.02.2013 r.).

Aktualizacja (15 stycznia 2013):
Uwaga, warunkiem odebrania premii jest podanie w panelu, do którego link zostanie przesłany w wiadomościach e-mail, pełnych i prawdziwych 
danych osobowych oraz numeru konta BGŻOptima założonego podczas promocji, na który ma zostać przekazana premia gwarantowana.  

Aktualizacja (16 stycznia 2013):
Po założeniu konta otrzymujecie wiadomość pocztą elektroniczną od serwisu bankier.pl:


Strona promocji
Regulamin promocji

Konto BGŻOptima wygrywa w najnowszym rankingu kont oszczędnościowych Bankier.pl – styczeń 2013 r.
1. BGŻOptima - oprocentowanie 6,30%
2. Deutsche Bank - oproc. 6,00%
3. DnB NORD - oproc. 5,50%

Opis konta BGŻOptima
Konto
bezpłatne, jeden klient może założyć maksymalnie do 3 rachunków
Oprocentowanie 
6,30% od kwoty 1,00 zł,
5,80% od kwoty 40000,01 zł
Bank nalicza oprocentowanie osobno w każdym przedziale
Kapitalizacja co miesiąc
Przelewy i wypłaty
Bezpłatne przelewy i wypłaty
brak możliwości wypłaty gotówki w oddziale

Komentarze

  1. Optima daje nieźle zarobić nie tylko tym, którzy zakładają konto ale głównie afiliantom. 77 złotych to już przeszłość. Niektóre sieci dają nawet 90 złotych (jak Tradedoubler). A korzystając z promocji niektórych sieci możemy dodatkowo wyciągnąć kilkaset złotych. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się. Optima ze swoim 3,6% w skali roku (stan an dziś- 26 września) wcale nie jest tak bardzo opłacalnym kontem, jak było to jeszcze kilka miesięcy temu. Dziś łatwiej znaleźć lokatę na krótki okres z wyższym oprocentowaniem. Ale zgadzam się, że daje sporo zarobić swoim afiliantom. Poza tym poziom obsługi w BGŻ podniósł się na przestrzeni ostatniego roku drastycznie, za co plus!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz