Raty Allegro bez oprocentowania do 4 września - akcja przedłużona

Allegro przedłużyło do 4 września promocję rat za zero złotych. Płatność można rozłożyć na 10 nieoprocentowanych rat. Na raty zapłacisz za jeden lub za kilka przedmiotów o łącznej wartości od 300 do 20 000 zł (łącznie z kosztami wysyłki), kupionych w kategoriach na Allegro objętych płatnością ratalną.

Podmiotem udzielającym pożyczki na zakupy na Allegro jest Alior Bank albo mBank albo Kreditech Polska. 


Pożyczka udzielana przez jednego z partnerów na następujących warunkach: przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt : 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 9 sierpnia 2016 r. Dostępne okresy spłaty Pożyczki 0%: do 10 miesięcy.

Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera.

Szczegóły i warunki promocji określa Regulamin Promocji: https://www.payu.pl/sites/payupoland/files/regulamin_raty_0_allegro.pdf

Komentarze

  1. Czy ktoś miał okazję już korzystać z takich rat 0% procent poprzez Allegro? Każdy ma szanse na uzyskanie takiego nie oprocentowanego kredytu czy tylko nowi klienci danego banku?

    OdpowiedzUsuń
  2. Korzystałem z rat 0% na Allegro, cały koszt kredytu wynosił zero - oferta jest dla wszystkich użytkowników Allegro, którzy mają zdolność kredytową.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz