środa, 8 października 2014

Konto, karta i wypłaty z bankomatów - bez warunków konta osobiste

Tylko osiem banków oferuje za zero złotych rachunki osobiste z bezpłatną kartą debetową. Jednak należy uważać na wypłaty pieniędzy z obcych bankomatów czy na dodatkowe usługi. Warto zapoznać się z obowiązującą w danym banku tabelą opłat  i prowizji.
4 komentarze:

 1. Proszę bardzo widzę, że mój bank znajduje się na 1 mscu, naprawdę można polecić ten T-Mobile wcześniej zwany Alior Sync :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie jest zły - cenię go głównie za 5-cioprocentowy moneyback za płatności NFC..TYlko ,że kont zarabiających z dobrymi programami premiowymi jest o wiele więcej...Dziś konto za zero to lipa-konto musi zarabiać !!!

   Usuń
 2. Mojego banku niestety nie ma na tej liście, ale to i tak dla mnie pomocne zestawienie, bo od dawna zastanawiam się nad założeniem konta w innym banku. Na pewno wezmę pod uwagę opłaty dotyczące wypłat bankomatowych oraz opłaty za kartę płatniczą (niektóre banki jeszcze nie zrezygnowały z tej opłaty). Tak czy inaczej - dziękuję i czekam na kolejne wpisy.

  OdpowiedzUsuń
 3. No sytuacja wśród faktycznie darmowych kont ma się co raz lepiej. Pamiętam do tej pory jak mając konto w Millenium musiałem co miesiąc płacić za nie kilkanaście złotych, do tego dochodziły chyba jeszcze opłaty za przelewy. Teraz można znaleźć sobie takie konto które większość opcji będzie posiadało bezpłatnie i to bez spełniania dodatkowych warunków typu wpływy na konto. Z zaprezentowanych kont na pewno poleciłbym eKonto w mBanku oraz Konto Godne Polecenia w BZ WBK - to drugie daje dodatkowo możliwość uzyskania limitu w koncie i to odnawialnego pod warunkiem że wpływy na konto będą odpowiednio wysokie. Ciekawie wygląda również ta nowa oferta Smart Banku ale jeszcze nie miałem okazji jej sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...