sobota, 18 stycznia 2014

mBank: 600 zł dla opłacających ZUS i nowe pakiety rachunków dla firm

Jedną z największych bolączek przedsiębiorców jest opłacanie składek ubezpieczeniowych. Od dzisiaj każdy klient, który założy jedno z nowych mBiznes kont, może zyskać nawet 600 złotych, przelewając comiesięczne składki do ZUS. mBank wprowadził również nowe pakiety rachunków dla przedsiębiorców.  

Aby skorzystać z oferty należy, po otworzeniu rachunku, co miesiąc przelewać składkę do ZUS (min. 250 zł). W zamian mBank będzie przekazywał na firmowe konto 50 złotych miesięcznie. Nawet przez rok, jeżeli rozliczenie z ZUS będzie dokonywane regularnie. Łącznie daje to aż 600 złotych zysku.

Dodatkowo, oprócz rachunku mBiznes konto Start, mBank rozbudowuje swoją ofertę  o mBiznes konto Standard, mBiznes konto Komfort oraz mBiznes konto Premium. Rachunki te zastąpią dostępne dotychczas mBiznes konto (oferowane od lat pod marką mBanku). Co więcej, poszczególne konta dają wiele nowych korzyści:

- bezpłatne prowadzenie rachunku,

- pakiety darmowych przelewów,

- darmowe wypłaty z bankomatów własnych,

- możliwość zwolnienia z opłat za karty debetowe,

- 10 000 zł kredytu na start,

- opieka Eksperta online w video-oddziale na mBank.pl lub w placówce mBanku.

Pełna oferta mBanku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronie www.mbank.pl.

4 komentarze:

 1. Dobra promocja, była ona już kiedyś w mBanku ale do niej wrócili. widocznie się opłaciła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Promocja dobra to fakt. Opłacalna zarówno dla banku jak i klienta. Ale pamiętać należy o tych wszystkich punktach wypisanych małym druczkiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnie bank oszukał i jeszcze ani razu nie dostałem za wpłaty do ZUS ani złotówki! Tak samo jak osoba która poleciła to konto, która za to również miała otrzymać 50 zł!

  OdpowiedzUsuń
 4. Można też wypromować firmę bezpłatnie na portalu http://netini.pl/

  OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...