poniedziałek, 7 października 2013

Credit Agricole podwaja oszczędności - 200 zł premii

Tym razem bank zachęca klientów do oszczędzania organizując promocję „Podwajam na okrągło” dla korzystających z usługi „Oszczędzam na okrągło”.
Wprowadzając do swojej oferty Konto PROSTOoszczędzające Credit Agricole zaproponował klientom również nowatorską funkcjonalność „Oszczędzam na okrągło”. Umożliwia ona oszczędzanie metodą „małych kroków“.

Kwota każdej transakcji bezgotówkowej, wykonanej kartą wydaną do 1 Konta lub Konta PROSTOoszczędzającego, jest zaokrąglana. Te niewielkie kwoty zaokrąglenia przekazywane są natomiast na Rachunek Oszczędzam. Klient sam decyduje, ile ma wynosić wielkość zaokrąglenia – 50 groszy, 1 lub 5 zł.

Teraz bank wprowadził dodatkową promocję. Do końca listopada b.r. w ramach akcji „Podwajam na okrągło” trafiająca na Rachunek Oszczędzam kwota zaokrąglenia będzie podwajana przez bank. Maksymalnie premia ta wyniesie 200 zł netto i będzie przekazywana, w kwocie nie wyższej niż 33,33 zł netto miesięcznie, przez 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.
Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/promocje/podwajam-na-okraglo,sg.

3 komentarze:

 1. Promocja dosyć średnia.
  szkoda ze jest tak mało promocji dotyczących oszczędzania, tylko pożyczki czy karty kredytowe:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Promocja nie za dobra ale każdy oczekuje czegoś innego. Ale to dobrze że banki walczą o klienta bo dzięki temu klient zyskuje najwięcej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo na oszczędzaniu sie nie zarabia tak dobrze jak na kredytach i pożyczkach

  OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...