środa, 19 czerwca 2013

Konto oszczędnościowe w Meritum Banku: oproc. 3,6 %, darmowe przelewy

18 czerwca b.r. Meritum Bank wprowadził do oferty nowe Konto Oszczędnościowe, którego oprocentowanie wynosi 3,6 proc. w skali roku dla wszystkich zgromadzonych oszczędności, już od 1 złotego. Nowa oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Banku. 

Warunkiem jest posiadanie bezpłatnego konta osobistego w Meritum Banku. Wszystkie przelewy wewnętrzne zlecane z konta oszczędnościowego są bezpłatne.

Otwarcie i prowadzenie nowego Konta Oszczędnościowego jest bezpłatne. Można je założyć za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej. 

Jednocześnie Bank wycofuje ze sprzedaży, czyli z oferty dla nowych klientów, dotychczasowe Konto Oszczędnościowe. Rachunek ten będzie aktywny tylko dla osób, które złożyły wnioski o otwarcie konta oszczędnościowego przed 18. czerwca. Oferowane dotychczas Konto Oszczędnościowe jest obecnie oprocentowane na 4,1 proc. w skali roku, a od 1 lipca jego oprocentowanie będzie wynosić 4 proc. w skali roku i zgodnie z udzieloną przez Bank gwarancją, do końca 2013 roku nie zostanie obniżone.

Meritum Bank oferuje także 3,7 proc. na półrocznej i rocznej lokacie internetowej, które mogą założyć zarówno nowi, jak i obecni klienci. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty. Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...