czwartek, 20 czerwca 2013

Bank BPH: zwrot 5% za wydatki na rozrywkę

Dzięki nowej promocji „Kulturalne 5%” dla posiadaczy rachunku Lubię to! Konto w Banku BPH, korzystając z karty debetowej w kinach, teatrach, księgarniach oraz restauracjach można otrzymać zwrot do 5 proc. wartości transakcji. 

Promocja kierowana jest do posiadaczy karty Visa payWave wydanej w dniach od 3 czerwca br. do 31 grudnia 2013 r. do rachunku Lubię to! konto. Program „Kulturalne 5%” będzie działał do końca marca 2014 r.

Oferowany w ramach promocji zwrot części wydatków na kulturę i rozrywkę obejmuje transakcje kartą Visa payWave zaksięgowane w danym miesiącu kalendarzowym. W  programie biorą udział wybrane punkty handlowo-usługowe w całej Polsce: kina, teatry, księgarnie oraz restauracje, kluby i puby. Dokonując w nich transakcji bezgotówkowych można uzyskać zwrot do 5 proc. (maksymalnie 30 zł miesięcznie) wartości.

Lubię to! konto oferowane jest bez opłat za otwarcie i prowadzenie. Wydawane do niego karty debetowe pozwalają na wypłatę gotówki bez prowizji, ze wszystkich bankomatów oraz w punktach oznaczonych logo CashBack w całej Polsce. Posiadacze rachunku mogą też korzystać z systemu bankowości internetowej Sez@m i bezpłatnie realizować przelewy krajowe w PLN, oraz korzystać z aplikacji Asystent Finansowy, która pomaga zarządzać domowym budżetem.

Szczegóły promocji „Kulturalne 5%” znajdują się na stronie internetowej www.bph.pl

3 komentarze:

  1. Bank bph ma coraz lepsze promocje dla klientów

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna sprawa jesli karty debetowej używa się z głową. To 5% zwrotu dla niektórych może się jednak okazać dośćzgubne.

    OdpowiedzUsuń
  3. a czy zakupy w marketach czy tankowanie paliw to obejmuje czy tak jak jest wyszczególnione tylko kina teatry księgarnie itp?

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...