sobota, 9 marca 2013

Sygma Bank: 100 zł bonu na zakupy w Real

Sygma Bank rusza z akcją rekrutacyjną, w której nagradzać będzie atrakcyjnymi bonami nowych klientów, chcących nawiązać z bankiem współpracę. W puli nagród są bony o wartości do 100 zł na zakupy w sieci handlowej Real, a także kosze pełne słodyczy warte nie mniej niż 45 zł każdy. 

Wystarczy, krok po kroku, spełnić kilka warunków.

Krok 1
Każdy klient, który w terminie od 1 do 31 marca 2013 roku podpisze umowę o kartę kredytową Real MasterCard w dowolnym punkcie Real Finanse i dokona pierwszego zakupu na umowę za kwotę nie mniejszą niż 100 zł, otrzyma bon pieniężny o wartości 60 zł brutto.

Krok 2
Posiadacz karty, który do 31 maja 2013 roku dokona jednorazowej transakcji w dowolnym sklepie Real o wartości nie mniejszej niż 100 zł, zostanie nagrodzony bonem pieniężnym o wysokości 20 zł brutto.

Krok 3
Każdy z klientów, który do 31 maja dokona, przy pomocy karty Real MasterCard, jednorazowego zakupu na kwotę minimum 100 zł, ale poza siecią sklepów Real, otrzyma kolejny bon o wartości 20 zł brutto.

Kolejność kroku 2 i 3 nie musi być zachowana. 

Aby otrzymać atrakcyjne nagrody w ramach akcji rekrutacyjnej Sygma Bank, umowa o kartę nie może ulec rozwiązaniu. Ważne jest również to, by przy każdej transakcji zachować paragon potwierdzający dokonanie płatności.

Regulamin dostępny tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...