czwartek, 6 września 2018

Idea Bank wprowadza opłaty za wypłatę z bankomatu!

Idea Bank od 13 listopada wprowadzi nową opłatę za szóstą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu z bankomatu! Bank będzie pobierał opłatę w wysokości 1 proc. wypłacanej kwoty (5 darmowych wypłat). Idea Bank wprowadzi także prowizję za przekroczenie limitu 100 tysięcy zł miesięcznie we wpłatomatach.


Bank wprowadzi dodatkowo pakiet darmowych wypłat z bankomatu bez limitu - All Inclusive za 20 zł miesięcznie. 

Z oferty zostanie wycofane Konto Idea Saver oraz Konto Zośka. 

8 komentarzy:

 1. Tu już pewni nie chodzi tyle o tą opłatę, co o zminimalizowanie wypłat z bankomatu. Jednak większość ludzi w obecnych czasach używa transakcji bezgotówkowych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiele banków już decyduje się na ten krok z powodu, że co raz więcej osób używa karty do płatności a nie gotówki. Ja również wolę kartę ale wielowalutową. Jest to doskonały pomysł z taką kartą prepaid https://www.igoriacard.com/karta-prepaid-dla-podrozujacych gdyż dla osób ceniących sobie wygodę za granicą taka karta może okazać się zbawieniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. W bankach są różne oferty, warto szukać tych najkorzystniejszych. Na http://gotowkowice.pl/ można przeczytać o kredytach bez BIK, ciekawa opcja dla osób zadłużonych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie lubiłam takich opłat, ponieważ to bardzo ograniczało wybieranie własnych pieniędzy, dlatego podczas wyboru banku i oferty bankowej zwracam uwagę na to, jak wygląda kwestia skorzystania z bankomatów.

  OdpowiedzUsuń
 6. A nie wiecie, czy opłata dalej występuję? Wiecie w ogóle, jak wygląda prowadzenie konta w tym banku? Bo na początku zainteresowała mnie jego oferta, no ale oczywiście najpierw trzeba poznać wszystkie możliwości, jak i potrzebne informacje, aby się zdecydować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydaje mi się, że chyba teraz każdy bank posiada opłatę za wybieranie pieniędzy z obcego bankomatu. Sprawdzałam już różne oferty i właśnie wszędzie było to dokładnie opisane i określone, więc możecie jeszcze szukać, ale wątpię, że znajdziecie. Kwoty są tylko różne.

  OdpowiedzUsuń