piątek, 9 września 2016

Orange Finanse z wypłatami z bankomatów w kraju bez opłat - 9 listopada zmiana cennika

W Orange Finanse zmianie ulega taryfa prowizji i opłat w ramach konta. W sekcji Debetowe karty płatnicze wydawane do rachunków dodany zostaje zapis o zmianie wysokości opłaty za korzystanie z bankomatów na terenie kraju. Opłata wyniesie 0 zł.

Do dnia 9 listopada opłata za korzystanie z bankomatów 5 zł nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu dokonano co najmniej 5 płatności bezgotówkowych dołączoną kartą debetową. Od 10 listopada wymóg płatności zostanie zniesiony i opcja wypłat z bankomat będzie bezpłatna.

W sekcji Bankowe rachunki zmieniony zostaje zapis dotyczący opłaty za przelew ekspresowy z Konta Oszczędnościowego (usunięcie możliwości wykonania przelewu ekspresowego z wskazanego rachunku). Zmiana będzie obowiązywać od 10.11.2016 r.


Taryfa prowizji i opłat Orange Finanse (obowiązująca od 09.09.2016 r.)

Warto wspomnieć, że Idea Bank 1 września wycofał się z opłaty za kartę debetową dla swoich klientów Konta Idealnego, do tej pory koszt użytkowania karty płatniczej wynosił 5 zł miesięcznie.

1 komentarz:

  1. No i pięknie. Orange Finanse robi się coraz bardziej bezkonkurencyjne. Dobrze, że zrezygnowałem w T-Mobile i przeniosłem się do Orange :)

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...