środa, 24 sierpnia 2016

Rkantor - przelewy natychmiastowe w PLN za 0 zł

mBank to 14. bank współpracujący z Rkantor.com, czyli taki, w którym kantor internetowy ma własny rachunek. Dzięki temu klienci Rkantor.com nie płacą za zlecane na konta w mBanku przelewy (zarówno walutowe, jak i walucie PLN); dodatkowo pieniądze są wysyłane błyskawicznie – czas księgowania to nawet 5 min.


Klienci kantoru internetowego Rkantor.com mogą za darmo zlecać przelewy walutowe i w walucie PLN z Rkantor.com do swojego banku.

Rkantor.com ma rachunki w bankach:

mBank,
Alior Bank,
BGŻ BNP Paribas,
Bank Zachodni WBK,
ING Bank Śląski,
Bank Pekao,
Bank Millenium,
PKO Bank Polski,
Raiffeisen Polbank,
Idea Bank,
Lion's Bank,
Bank BPH,
T-Mobile Usługi Bankowe,
Bank BZWBK.

Jeżeli wysyłasz pieniądze na konto w którymś z nich w godzinach pracy banku oraz Rkantor.com, to środki zostaną zaksięgowane na wskazanym przez Ciebie rachunku bankowym w maksymalnym czasie jednej godziny. Przelewy do wszystkich 14 banków z listy wykonasz bezpłatnie
Rkantor.com zapewnia wymianę walut po atrakcyjnych kursach, możliwość płatności krajowych i zagranicznych, bezpłatną wpłatę i wypłatę gotówki w sieci oddziałów Raifffeisen Polbank, wypłatę gotówki bez karty w bankomatach sieci Euronet oraz jej bezpośrednie dostarczenie do domu dzięki współpracy z firmą InPost.

1 komentarz:

  1. Świetna sprawa, teraz faktycznie opłaca się przewalutowywać pieniądze. Wcześniej to było zwykle niekorzystne, gdyż opłaty za transakcję tak naprawdę niwelowały wszelki potencjalny zysk na zmianie waluty.

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...