sobota, 16 marca 2013

Premia 50 PLN za otwarcie konta osobistego w Inteligo

W serwisie gruper.pl pojawiła się oferta Inteligo: za otwarcie konta osobistego Bank wypłaca 50 zł premii. Warunki są dwa: musi zostać wykonana co najmniej jedna transakcja bezgotówkowa oraz wpływ min. 500 zł.

Jak wygląda otwarcie konta?

Krok 1: złóż wniosek online o konto Inteligo (konto indywidualne lub konto wspólne),
Krok 2: przedstawiciel banku oddzwoni do Ciebie, aby potwierdzić dane,
Krok 3: kurier przywiezie umowę,
Krok 4: aktywujesz konto przez telefon.

Jak otrzymać premię?
- kup za 0 zł kupon na Gruper.pl
- złóż w okresie od 14 marca do 28 marca 2013 wniosek internetowy o założenie konta Inteligo (konta indywidualnego albo konta wspólnego) – link do wniosku zostanie przesłany na podany przez Ciebie adres e-mail w ciągu 28h. Umowę i materiały niezbędne do korzystania z konta otrzymasz kurierem pod wskazany przez Ciebie adres
- do dnia 14 kwietnia 2013 dokonaj co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą debetową wydaną do konta Inteligo (konta indywidualnego albo konta wspólnego)
- premię w wysokości 50 zł otrzymasz do 19 maja 2013, gdy na Twoim nowo otwartym koncie Inteligo do dnia 14 maja 2013 zostanie zaksięgowany jednorazowy wpływ minimum 500 zł

Podstawą skorzystania z promocji i zrealizowania kuponu jest wypełnienie wniosku internetowego (znajdującego się pod linkiem przesłanym na adres e-mail) oraz spełnienie warunków Regulaminu promocji „Konto Inteligo z premią 50 zł”.


1 komentarz:

  1. kod promocyjny 733447666 polecam konto inteligo

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...