poniedziałek, 25 marca 2013

MediaMarkt: kredyt 0% i bon 60 zł na paliwo

Trwa promocja w sklepach Media Markt, dzięki której można otrzymać ofertę - 30 rat po 0% - na kredyt ratalny sprzętu RTV i AGD, a do tego, za każde wydane 1000 złotych otrzymać kartę rabatową na tańsze paliwo na stacjach Orlen.

Karta uprawnia do skorzystania z jednorazowego rabatu o wartości 60 PLN na stacji ORLEN przy zatankowaniu dowolnego rodzaju paliwa, za co najmniej 120 PLN brutto. 

Wartość zatankowanego paliwa zostanie obniżona o 60 PLN brutto (przykład: Zatankuj za 200 PLN, oddaj kartę, zapłać jedynie 140 PLN). Klienci mają czas do końca 2013 r. na wykorzystanie rabatu na stacji Orlen.

Akcja promocyjna trwa do 30 marca 2013 roku (włącznie).

Regulamin

Decydując się na zakup sprzętu RTV i AGD na raty i spełniając warunki kredytowe otrzymamy 30 rat po 0%! Oznacza to, że RSSO dla kredytu/pożyczki spłacanych w 30 równych ratach miesięcznych w opcji bez ubezpieczenia wynosi 0%. Więcej szczegółów na stronie internetowej MediaMarkt.

2 komentarze:

  1. Żeby wydać 1000 złotych to trzeba je mieć :P. Dlatego warto zajrzeć na http://www.kredytowaaleja.pl, dużo ciekawych rzeczy odnośnie kredytów.

    OdpowiedzUsuń
  2. kredytowa aleja - ssij pałkę bezdomnym na mrozie, jak nie stać cię na reklamę i musisz spamować fajne blogi :)

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...