środa, 26 grudnia 2012

100 złotych za otwarcie konta w Meritum Banku

Tuż przed świętami Meritum Bank ICB S.A. zaoferował fanom swojego profilu na portalu społecznościowym Facebook 100 zł premii za założenie konta.

W promocji mogą uczestniczyć fani Meritum Banku, którzy otworzą konto osobiste korzystając z nowej możliwości zakładania rachunku w pełni online. Bank oferuje 1000 kont, każde z premią po 100 zł.
Kod promocyjny uprawniający do otrzymania premii można pobrać z aplikacji dostępnej na fanpage’u Meritum Banku pod adresem:
https://www.facebook.com/meritumbank/app_291396900978418 

Warunkiem skorzystania z promocji jest min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonanie jednej transakcji  kartą debetową w ciągu 3 miesięcy od złożenia wniosku o konto.Promocja towarzyszy wprowadzeniu nowego sposobu zakładania rachunków przez Internet, bez konieczności podpisywania dokumentów dostarczonych przez kuriera i bez wizyty w placówce Banku. Dzięki wykorzystaniu e przelewu do potwierdzania tożsamości klienta, już nawet w 15 minut klient może mieć aktywne, w pełni funkcjonalne konto.

Aby założyć konto wystarczy wypełnić wniosek dostępny na www.meritumbank.pl, wybierając umowę online, a następnie potwierdzić swoją tożsamość poprzez wykonanie przelewu na kwotę 1 zł ze swojego rachunku w innym banku. Przelewu można dokonać w sposób tradycyjny, czyli składając dyspozycję przelewu w swoim dotychczasowym banku lub w postaci internetowego e-przelewu, wykorzystywanego m.in. przez sklepy internetowe.

Po otrzymaniu przelewu, Meritum Bank sprawdza zgodność danych zawartych w przelewie z danymi wpisanymi we wniosku. Po pozytywnej weryfikacji, klient otrzymuje mailowo umowę rachunku wraz z danymi do logowania i może już w pełni korzystać ze swojego konta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...