Karta bankomatowa znika z oferty BZ WBK

Po trzech latach w Banku Zachodniego WBK zniknie z oferty karta bankomatowa. Produkt służący wyłącznie do pobierania gotówki z bankomatów sieci BZWBK24. Koszt miesięczny karty to 0 zł. 8 sierpnia 2018 r. Bank wprowadza nową taryfę opłat i prowizji dla klientów indywidualnych, między innymi dla posiadaczy Konta Jakie Chcę.


Karta bankomatowa służy do wypłat w bankomatach oznaczonych logo BZWBK oraz wpłat we wpłatomatach oznaczonych logo BZWBK. Za jego pomocą można także w bankomacie  sprawdzić saldo, zmienić PIN, wygenerować miniwyciąg, wypłacić przekaz Western Union, spłacić kartę kredytową i doładować telefon GSM.

Kartę można wyrobić  w oddziale banku do 7 sierpnia 2018 r. Od 8 sierpnia 2018 r. karta nie będzie dostępna w sprzedaży. Po tym czasie taryfa karty będzie opisane w produktach niebędących w bieżącej ofercie. Zmieni się także nazwa karty - Karta bankomatowa VISA.

8 sierpnia nowa Taryfa opłat i prowizji

Komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo dziwna strategia jeśli chodzi o ten bank. Zabierac produkt który był darmowy i w to miejsce wstawiać coś innego. W sumie mi najbardziej pasują i tak karty wielowalutowe https://www.igoriacard.com dzięki którym mogę swobodnie płącić za granicą i nie martwić się o straszne prowizje, które występują w innych tego typu rachunkach.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz