piątek, 24 czerwca 2016

Konta 360° Banku Millennium z premią!

 • Oferta specjalna przygotowana przez Bankier.pl wspólnie z Bankiem Millennium. Klienci, którzy otworzą Konto 360° lub Konto 360° Student mogą otrzymać premię w wysokości 100 zł od Bankier.pl, bon o wartości 100 zł od FLY.PL a nawet zgarnąć więcej! Sprawdź. Warunkiem otrzymania bonusów jest uruchomienie jednego z wymienionych kont i zrealizowanie warunku aktywności w lipcu i sierpniu. Dodatkowo klienci mogą wziąć udział w promocji 360 organizowanej bezpośrednio przez Bank Millennium.


 • Warunki
  Warunkiem uzyskania prowizji jest pozyskanie użytkownika, który zarejestruje się na stronie i spełni warunki promocji: 

  1. Klient powinien do 30.06.2016 złożyć wniosek o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student.
  2. Do 4.07.2016 powinien podpisać umowę o konto.
  3. W lipcu oraz sierpniu 2016 należy spełnić warunek aktywności na koncie*.

  UWAGA! Uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premię za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student, wykorzystując do tego swój unikalny adres mailowy.

  * Warunek aktywności na koncie:
  a) w przypadku zawarcia umowy o Konto 360°, w lipcu i sierpniu 2016 r. uczestnik dokona zasilenia tego rachunku bankowego kwotą co najmniej 1000 PLN i korzystając z karty debetowej wydanej w związku z zawarciem umowy rachunku bankowego dokona w każdym z ww. miesięcy co najmniej jednej transakcji, jak również w okresie tym umowa rachunku bankowego nie zostanie rozwiązana, lub.
  b) w przypadku zawarcia umowy o Konto 360° Student, w lipcu i sierpniu 2016 r. uczestnik dokona co najmniej jednej transakcji przy użyciu aktywowanej przez niego usługi BLIK i/lub karty debetowej do Konta, której jest posiadaczem, jak również w okresie tym umowa rachunku bankowego nie zostanie rozwiązana.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...