środa, 28 stycznia 2015

Bezpłatne ubezpieczenie wypadkowe na okres ferii

Prudential rozpoczął akcję „na dobry początek”. Oferując bezpłatnie specjalne ubezpieczenie od poważniejszych zdarzeń na okres ferii, ubezpieczyciel chce zachęcić rodziców do poważniejszej refleksji nad tym czy i w jaki sposób zapewniają oni ochronę ubezpieczeniową swoim pociechom. 


Specjalne ubezpieczenie dla dzieci na wypadek poważnych zdarzeń to oferta, którą  Prudential przygotował na okres ferii. Ubezpieczenie jest bezpłatne, działa na całym  świecie przez 24 godziny na dobę w okresie od 17 stycznia do 1 marca tego roku, a więc przez całe ferie zimowe. Ubezpieczenie nie obejmuje lekkich obrażeń, zwichnięć czy też złamań, od których przezorni rodzice powinni standardowo ubezpieczać swoje dzieci – ale przypadki dużo cięższe. 
Pełna lista zdarzeń, które objęte są ochroną znajduje się w szczególnych  warunkach ubezpieczenia. Ubezpieczenie jest bezpłatne, a do jego uzyskania niezbędne jest pozostawienie danych na stronie specjalnie utworzonej na potrzeby ubezpieczenia: www.prudential-dobrypoczatek.pl

Akcja i oferta zbiegają się w czasie z feriami zimowymi, okresem relaksu i zabawy, ale również podróży w trudnych warunkach, czy możliwych urazów i innych niebezpiecznych sytuacji. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że ferie zimowe to dobry moment na pomyślenie o objęciu dziecka kompleksową ochroną ubezpieczeniową. 

Aby objąć ubezpieczeniem swoje dziecko należy je zarejestrować na stronie: www.prudential-dobrypoczatek.pl

3 komentarze:

  1. Fajnie że za darmo ale mało prawdopodobne że coś takiego się stanie

    OdpowiedzUsuń
  2. i co wykorzystal ktoś to ubezpieczenie ? ;D

    OdpowiedzUsuń
  3. Może i małe prawdopodobieństwo, ale nawet sobie nie wyobrażasz ile ludzi się od takich rzeczy ubezpiecza, widocznie czują taką potrzebę.

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...