środa, 8 października 2014

4% na koncie oszczędnościowym, darmowy limit 1000 zł i 600 zł zwrotu - nowe konto Orange Finanse

Konto bankowe w kilka kliknięć na smartfonie - bez wychodzenia z domu i podpisywania dokumentów. Orange Finanse to wspólny projekt Orange Polska i mBanku.

Do 600 zł zwrotu za płatności zbliżeniowe, 4% na koncie oszczędnościowym oraz darmowy limit kredytowy na start, do wykorzystania od razu po aktywacji konta. To  tylko  niektóre  z możliwości, jakie oferuje Orange Finanse - prosta i przejrzysta oferta bankowa dla wszystkich, którzy cenią swój czas i chcą mieć wygodny, szybki i bezpieczny dostęp do pieniędzy.

Jak skorzystać z Orange Finanse?

Aby założyć konto w Orange Finanse, nie trzeba iść do oddziału – wystarczy smartfon z aplikacją  mobilną, stworzoną dla najpopularniejszych platform – Android oraz iOS. Nie ma też konieczności podpisywania żadnych dokumentów, ponieważ weryfikacja danych klienta odbywa się za pomocą przelewu za symboliczną złotówkę z konta, z którego użytkownik korzysta w innym banku. Dzięki aplikacji, można także, m.in. bez logowania sprawdzić stan rachunku, dostępny limit karty kredytowej, cyz odnaleźć najbliższy bankomat. Za pośrednictwem aplikacji można też wygodnie doładować telefon prepaid oraz wykonać przelew bez konieczności podawania numeru konta odbiorcy – wystarczy jego numer telefonu wybrany z książki kontaktów na smartfonie  lub jego nazwa na Facebooku. Dla klientów Orange korzystanie z aplikacji mobilnej jest całkowicie darmowe, ponieważ nie są pobierane od nich opłaty za transmisję danych.

Produkty Orange Finanse dostarczane przez mBank są dostępne także za pośrednictwem serwisu transakcyjnego www.OrangeFinanse.com oraz w około 900 salonach Orange. Internetowy serwis transakcyjny, będący uzupełnieniem aplikacji mobilnej, oferuje, m.in. inteligentną wyszukiwarkę historii, która pozwala na odnalezienie szukanej frazy już na podstawie trzech liter, a także narzędzie do planowania wydatków, ułatwiające zarządzanie domowym budżetem.

Konto, karta i przelewy za 0 zł

Wstępem   do    świata   finansów  z    Orange    jest   Konto   Osobiste, otwierane i prowadzone bez opłat, dostępne także w wersji dla klientów w wieku od 13 roku życia - Konto Osobiste 13+. W ramach umowy, z rachunku Orange Finanse bezpłatnie realizowane  są  również  przelewy  krajowe.  Za darmo  klienci  mogą też korzystać z tradycyjnej karty debetowej (i karty w wersji do rachunku 13+) oraz karty debetowej   naklejki, którą można przykleić, np. na urządzeniu mobilnym i w ten sposób płacić telefonem za zakupy. Już wkrótce Orange Finanse wprowadzi także płatności smartfonem poprzez zintegrowanie karty płatniczej z aplikacją mobilną.

Karta Orange Finanse na telefonie lub w portfelu daje również dostęp do programu rabatowego Strefa Korzyści, w ramach którego klientom proponowane są indywidualnie dopasowane rabaty. By z nich skorzystać wystarczy, że wybierze się w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej interesującą ofertę, a następnie zapłaci za nią kartą Orange Finanse. Rozliczenie i zwrot są dokonywane automatycznie, bezpośrednio na rachunek.

Promocje „na start”

Klienci, którzy otworzą konto w Orange Finanse, będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert promocyjnych.

Oferty dla wszystkich klientów:
- w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta, każdy użytkownik Orange Finanse będzie  zwolniony z opłat związanych z korzystaniem z bankomatów w Polsce – bez względu na liczbę i rodzaj realizowanych transakcji.
- Limit na Start – czyli oferta kredytu odnawialnego w wysokości 1000 zł, dostępna już na wniosku o Konto Osobiste, z której klient może skorzystać od razu po aktywacji rachunku.
- 4 proc. na rachunku oszczędnościowym w skali roku przez pierwsze sześć miesięcy dla środków o łącznej wartości do 25 tysięcy zł. Pieniądze można też ulokować na klasycznej lokacie ze stałą stopą procentową na okres 3, 6 i 12 miesięcy.

Promocje dla klientów Orange Polska:

- Orange Finanse od każdej transakcji kartą debetową w formie naklejki na smartfona naliczy 5 proc. zwrotu. W ten sposób w ciągu sześciu miesięcy klient może uzyskać nawet 600 zł. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy w każdym miesiącu wykonać pięć transakcji bezgotówkowych dowolnymi kartami Orange Finanse oraz opłacić  jedną  fakturę  za  usługi  Orange Polska z Konta Osobistego w Orange Finanse;

- dodatkowo, za wykonanie minimum pięciu dowolnych transakcji bezgotówkowych, klienci Orange otrzymają doładowanie telefonu prepaid na kwotę nawet 60 zł (maksymalnie po 20 zł przez trzy kolejne miesiące). Co więcej, oba benefity łączą się, a więc ta sama transakcja zaliczana jest zarówno do promocji skierowanej do posiadaczy abonamentów, jak również do klientów posiadających urządzenie z kartą prepaid.

3 komentarze:

  1. Ja mam takie pytanie z trochę innej beczki. czy korzystając z bankowości orange m się jakieś zniżki na telefon i i internet ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Całkiem korzystna oferta, myślę, że znajdzie się wielu chętnych, którzy będą skłonni z niej skorzystać. Według mnie dużym plusem takiego konta oszczędnościowego jest możliwość jego założenia za pomocą aplikacji mobilnej, bez konieczności odwiedzania oddziału.

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...