czwartek, 27 marca 2014

Mobilni zyskują więcej – nawet 700 zł od BZWBK

Zapytałam ostatnio, przy kawie, moją przyjaciółkę: „Co byś zrobiła z 700 zł dodatkowej kasy, którą zgromadziłabyś na swoim koncie, bez większego wysiłku?”  Jej odpowiedź mnie zaskoczyła, bo pierwsze, co przyszło mi do głowy, to proste odpowiedzi: nowe buty, sucha karma dla psiaków ze schroniska w sąsiedztwie czy dołożenie dodatkowych 300 zł i założenie lokaty na pełna kwotę 1000 zł.
Tymczasem ona zapytała o to, kiedy mogłaby skorzystać z dodatkowych środków? W ten sposób zaczęłyśmy nasze wspólne ‘zastanawianie się’. Co byśmy zrobiły z dodatkowym siedmioma setkami złotych w styczniu, lutym czy marcu 2015 roku? Rozważałyśmy także korzyści z dodatkowych 70 złotych w każdym z 10 miesięcy, począwszy od teraz. Efekty naszych planów zaskoczyły nas obie: moje 700 złotych + 700 złotych przyjaciółki, a może i dodatkowe środki naszych znajomych, partnerów, krewnych..  Takim sposobem okazało się, że dysponujemy całkiem sporymi pieniędzmi. „Ok, to jak to zrobimy? Jak zgromadzimy te setki złotych?” pyta.

„Korzystasz ze swojego konta w Banku?” – „Tak” – odpowiedziała.

Właśnie, bo cały myk polega na tym, aby aktywnie korzystać w codziennym życiu ze swojego konta.  A co to właściwie znaczy? Zaczynam odpytywać:
„Pensja wpływa na Twoje konto?” – „Tak”.

„Płacisz za zakupy kartą?” – „Tak, i to za często i za dużo ”, wtrąca przyjaciółka z przekąsem.

„W jaki sposób płacisz rachunki: czynsz, TV, Internet, prąd, gaz?” pytam podchwytliwie.

„No jak to?! No z mojego konta płacę.” I w tym miejscu jej uświadamiam, że już ma 40 zł miesięcznie, tylko dlatego, że aktywnie korzysta z rachunku, dokładnie w taki sposób, w jaki korzystała z niego do tej pory.

„Wystarczy, że otworzysz w ramach nowej promocji Konto Godne Polecenia. 40 złotych będzie Twoje”.

„No a gdzie reszta? Mówiłaś, że 70 złotych miesięcznie, a docelowo 700 zł mogę otrzymać?” drąży.

„Tak. Dodatkowe 30 złotych otrzymasz, gdy w pierwszej kolejności zyskasz 40 złotych. Następnie wykonasz dwie dodatkowe mobilne aktywności w miesiącu. Na przykład: kiedy idziesz po gotówkę do bankomatu, nie wypłacaj jej jak zwykle, kartą. Skorzystaj z aplikacji mobilnej na swoim iPhonie.  Doładuj swój telefon przez usługi bankowości mobilnej – zaoszczędzisz w ten sposób czas. Zobacz, ja dziś zapłacę za naszą kawę, Ty mi przelejesz pieniądze Przelewem SMS, masz kolejną aktywność i 30 dodatkowych złotych należy do Ciebie. Łącznie – 70 złotych trafi na Twoje konto ”.

Klienci, którzy do tej pory nie skorzystali z prostej, bezgwiazdkowej oferty mobilnego Konta Godnego Polecenia w Banku Zachodnim WBK i nie posiadają od minimum 12 miesięcy konta osobistego prowadzonego w złotych w naszym Banku, mogą od 24 marca do 18 maja 2014 roku otworzyć nasze w pełni mobilne Konto Godne Polecenia i skorzystać z promocji „Mobilni zyskują więcej – nawet 700 zł dla Ciebie”, w ramach, której, za aktywne korzystanie z konta osobistego mogą otrzymać nawet do 700 zł za wszystkie 10 miesięcy promocyjne. Szczegóły oraz warunki promocji znajdują się w  regulaminie.
…teraz pozostaje mi przez najbliższe  miesiące codziennie odpowiadać mojej przyjaciółce, że pamiętam i pilnuje się, aby spełnić warunki promocji, bo przecież jej 700 zł i moje 700 zł to już duża kasa do wydania J. No i w końcu nie ustaliłyśmy, na co przeznaczymy dodatkowe pieniądze …

Regulamin promocji „Mobilni zyskują więcej – nawet 700 zł dla Ciebie” znajdziecie TUTAJ

4 komentarze:

 1. Czuje tu jakiś wałek 700zł? To chyba nikt nie dostanie. Teraz w Inteligo jest za otwarcie 50zł i to jest realna kwota jaka bank moze dac. Pozdro dla kumatych

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załóż i sprawdź.

   Usuń
 3. Jak bank weryfikuje, czy wpłata min. 1000zł jest od pracodawcy? Czy może być to przlew między własnymi kontami? Jak można to obejść?

  OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...