środa, 19 marca 2014

4 proc. i 3 proc. na Bilokacie Plus w Meritum Banku

Meritum Bank wprowadza do oferty Bilokatę Plus - produkt depozytowy, w ramach którego połowa środków jest zdeponowana na 3 miesiące na 4 proc. w skali roku i kolejne 50 proc. środków na 12 miesięcy na 3 proc. w skali roku. Nowa propozycja skierowana jest do obecnych klientów Banku, posiadających konto osobiste w Meritum. 


Bilokata działa jak dwie połączone lokaty zamiast jednej. Pieniądze wpłacane na Bilokatę Plus są automatycznie dzielone na dwie części. Połowa z nich jest oprocentowana na 4 proc. w skali roku i zostanie oddana do dyspozycji klienta po 3 miesiącach. Pozostałe 50 proc. środków jest lokowane na 12 miesięcy i zapewnia zysk w wysokości 3 proc. w skali roku. 

Bilokata Plus zapewnia klientom elastyczność w gospodarowaniu oszczędnościami. Po 3 miesiącach połowa środków wraz z odsetkami wraca na konto osobiste klienta, a pozostałe środki pracują dalej na lokacie rocznej. Po upływie 12 miesięcy klient może cieszyć się odsetkami ponownie – tym razem z lokaty rocznej. 

Minimalna kwota wymagana do założenia Bilokaty Plus to 1 000 zł, a maksymalna 500 000 zł, co oznacza, że na każdym z terminów deponowania (3-miesięcznym i 12-miesięcznym) mogą być złożone środki od 500 zł do 250 000 zł, w równych kwotach. 

Bilokata Plus jest przeznaczona dla klientów posiadających konto osobiste w Meritum Banku. Można założyć ją po zalogowaniu się do systemu bankowości elektronicznej. Nie jest potrzebna wizyta w oddziale, czy podpisywanie dokumentów dostarczonych przez kuriera. 

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania każdej z lokat, czyli po 3 miesiącach dla połowy środków i po 12 miesiącach dla połowy środków.

1 komentarz:

  1. Bardzo dziwna jest taka opcja. Czy lokaty będą teraz zmieniać swoje oblicze?

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...