czwartek, 15 sierpnia 2013

Media Markt: karta paliwowa Orlen za każde wydane 1000 zł

W ten weekend w sklepach Media Markt można otrzymać rabat na tańsze paliwo na stacjach Orlen. Do 18 sierpnia 2013 roku klient, który dokona zakupu w sklepie o wartości co najmniej 1 000 PLN zakupy i otrzyma Kartę Media Markt „Tankuj do 50% ceny”.


Karta uprawnia do skorzystania z jednorazowego rabatu o wartości 60 PLN na stacji ORLEN przy zatankowaniu dowolnego rodzaju paliwa, za co najmniej 120 PLN brutto. 

Wartość zatankowanego paliwa zostanie obniżona o 60 PLN brutto (przykład: Zatankuj za 200 PLN, oddaj kartę, zapłać jedynie 140 PLN). Klienci mają czas do końca 2013 r. na wykorzystanie rabatu na stacji Orlen.

Regulamin promocji

2 komentarze:

  1. Z tego co czytam w regulaminie to klienci mają czas do wykorzystania rabatu do 18 sierpnia 2013 - termin ważność kart rabatowych. Co jest według mnie bez sensu :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Cała ta promocja trochę nie trzyma się kupy i nie jest raczej dla przeciętnego kierowcy, który nie jeździ zbyt często.

    Widzę że interesuje Cię tematyka finansowa, chciałabym zaprosić Cię do polubienia i śledzenia informacji na FB firmy Go-Leasing (https://www.facebook.com/ekspercileasingu). Chcemy zebrać komentarze profesjonalistów z branży, staramy się poruszać tylko najważniejsze zagadnienia.

    Ps. Nie musisz wstawiać komentarza, to nie spam, tylko propozycja bezpośrednio dla Ciebie!

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...