wtorek, 4 czerwca 2013

Konto Direct od ING z premią 200 zł

W serwisie groupon.pl pojawiła możliwość otwarcia Konta z Lwem w ING z premią 200 zł. Oferta tylko dla osób, które w dniu rozpoczęcia promocji są osobami pełnoletnimi, uprawnionymi do zawarcia umowy o prowadzenie Konta z Lwem Direct i w dniu rozpoczęcia promocji nie były posiadaczami Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, VIP dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim.

Aby zrealizować groupon, należy do 16.06.2013 wypełnić dedykowany do promocji formularz zgłoszeniowy oraz wniosek internetowy o otwarcie Konta z Lwem Direct, link do formularza zgłoszeniowego dostępny jest na zakupionym grouponie. 

Następnie do 05.07.2013 należy zawrzeć umowę o prowadzenie konta, umowę o świadczenie usługi bankowości elektronicznej ING BankOnLine oraz umowę o kartę VISA zbliżeniową. W tym czasie należy też aktywować kartę i dostęp do bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego. Do 31.08.2013 należy wykonać transakcje bezgotówkowe (zakupy) na łączną kwotę min. 1000 zł (wykonane kartą wydaną do konta). 

Podstawą skorzystania z promocji jest wypełnienie wniosku internetowego oraz spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji.

3 komentarze:

 1. Długo wyczekiwana kolejna edycja znanej promocji - polecamy każdemu!

  OdpowiedzUsuń
 2. czy sprytnym billem mozna zaplacic? np za rachunki? tak zeby bylo te 1000?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak płatności kartą z wyłączeniem następujących transakcji: typu cashback, doładowania telefonu oraz e-płatności w formie przelewów, transakcji systemem PayU, PayPal, DotPay, BluePay, PatByNet, Transferuj.pl, Homepay

   Usuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...