mBank: kredyt z obniżonym oprocentowaniem, bez zaświadczeń o dochodach


Do 3 czerwca br. trwa promocja kredytów gotówkowych z obniżonym oprocentowaniem w mBanku. Kredyt gotówkowy online w mBanku możesz otrzymać jeśli uzyskujesz dochód z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy - zlecenie, kontraktu zawodowego, emerytury.Aby ubiegać się o kredyt nie musisz mieć wcześniej konta w mBanku, kredyt online dostępny jest dla obecnych i nowych klientów. Oprócz danych z dowodu osobistego, podczas wypełniania wniosku Bank nie wymaga żadnych dokumentów. Możesz przez internet potwierdzić dochody, dzięki aplikacji Importer lub mailem, przesyłając w formacie PDF historię operacji rachunku, na który otrzymujesz wynagrodzenie. 


Warto wiedzieć:
- kwota kredytu może wynosić od 500 zł do 100 000 zł
- okres spłaty kredytu: od 3 do 84 miesięcy
- dobrowolne ubezpieczenie spłaty kredytu 
- bez zabezpieczeń i poręczycieli
- bez ukrytych opłat 
- kredyt udzielany jest online, bez konieczności wizyty w banku, podpisywania papierowych dokumentów i dostarczania zaświadczeń o dochodach

Umowa o kredyt gotówkowy udzielony jednej osobie w mBanku może zostać zawarta w formie elektronicznej (przez internet) od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00- 21:00.

Kredyt za darmo na 14 dni

W ciągu 14 dni od uruchomienia kredytu przysługuje Ci prawo do odstąpienia od kredytu (wzór). W takim przypadku zobowiązany jesteś do zwrotu całej kwoty kredytu, natomiast mBank zwraca Ci wszelkie prowizje i opłaty związane z udzieleniem kredytu.

Regulamin promocji
Regulamin udzielenia kredytów

Komentarze

 1. W kwestii formalności mBank ma u mnie zdecydowanego plusa, choć jeśli chodzi o kredyty, to taniej wychodzi często wziąć odnawialny zamiast gotówkowego. A i na infolinii można czasem coś wynegocjować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. http://iwchi.ebrokerpartner.pl/short/pioz
  Pożyczki bez BIK!

  Potrzebujesz gotówki?
  Szybka pożyczka w 15 minut
  Pierwsza pożyczka za 0 zł
  Minimum formalności
  Bez BIK-u
  SPRAWDŹ: http://iwchi.ebrokerpartner.pl/short/pioz

  OdpowiedzUsuń
 3. Szybki i łatwy kredyt gotówkowy w mbanku?! Zapomnijcie! Jestem klientem mbanku, mam otwarte dwa rachunki z czego jeden walutowy, korzystam z ich ubezpieczeń OC od lat, regularne wpływy na konto, dochody miesięczne ponad 6 tys.zł. Chciałem wziąć kredyt na 2 tys.zł. Jak zacząłem wypełniać wniosek to mi ręce opadły... To już skarbówka nie jest tak dociekliwa jak mbank. Informacje o dochodach, o wydatkach, o rodzajach umowy, daty zawarcia umów, daty zamieszkania, o własności mieszkania, o ilości osób zatrudnionych w twoim zakładzie pracy i cała masa innych pierdół których nie jesteś w stanie ogarnąć nawet w kilka dni, szczególnie kiedy pracujesz na kilka umów... Szkoda, że jeszcze nie zapytali o datę miesiączki twojej teściowej i nr buta pierwszego prezydenta twojego miasta... Wypełniając wniosek czułem się jakby mnie ktoś gwałcił. Kiedy już wszystko wypełniłem (zajęło to ponad 40 minut) to sesja wygasła i trzeba było jeszcze raz wszystko od nowa pisać!!! TRAGEDIA!!! Dla porównani w Millennium dostałem kredyt na dowód w 8 minut, bez żadnej penetracji twoich osobistych danych. Nie polecam mbanku, naprawdę trzymajcie się od nich z daleka.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz