środa, 24 kwietnia 2013

nowy mBank: 100zł za zakupy w mOkazjach

Pojawiła się dzisiaj (24 kwietnia 2013 r.) kolejna oferta mBanku, w której za założenie eKonta zgarnąć można 100 złotych. W promocji może wziąć udział 7500 pierwszych klientów. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Co zrobić, aby otrzymać premię?
1) do 31 maja 2013 r. otworzysz eKONTO z promocją "100 zł za zakupy w mOKAZJACH"  dostępną na stronie nowymBank.pl
2) do 31 lipca 2013 r. połączysz swój rachunek z aplikacją mOKAZJE na Facebooku i wykonasz płatności kartą do rachunku na łączną kwotę min. 250 zł.
do 31 sierpnia br.:
- wybierzesz w aplikacji mOKAZJE ofertę związaną z wybraną na wniosku o eKONTO kategorią zakupową: odzież i wyposażenie wnętrz, paliwo lub codzienne zakupy
- dokonasz jednorazowych zakupów na kwotę nie mniejszą niż 100 zł w jednym ze sklepów należących do danej kategorii zakupowej


Za zakupy w których sklepach otrzymam premię?
kategoria odzież i wyposażenie wnętrz: Big Star, Decathlon, H&M, Zara, IKEA, Home&You, Leroy Merlin, Reserved, Cropp, Mohito, House, Sinsay.
kategoria paliwo: stacje własne BP*
kategoria codzienne zakupy: Lidl, Carrefour, Fresh Market, Żabka. 

Premia 100 zł  trafi na Twoje eKONTO pomiędzy 16 a 20 dniem liczonym od dnia wykonania zakupów w sklepie z wybranej na wniosku o eKONTO kategorii zakupowej.

Regulamin promocji
Lista stacji BP objętych promocją

1 komentarz:

  1. Skorzystałem z okazji mOkazji. Dostałem jedną ofertę kina - 15% rabatu. Kino którego nie ma w moim mieści. Poczekamy, zobaczymy, może dadzą jeszcze jakieś oferty.

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...