Zmiana taryf opłat w mBank: 0 zł za dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce

mBank do swojej oferty wprowadzi nowy rodzaj eKonta dla osób aktywnych, które często wypłacają gotówkę z bankomatów wielu operatorów. Bank zmieni też wybrane ceny w Taryfie Prowizji i Opłat.

eKonto z dostępem do wszystkich bankomatów w Polsce (od 30.04.2013 r.)
Wybierając nowy rodzaj eKonta w mBanku klient otrzyma dostęp karty debetowej i wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce. Użytkownik karty, który zrealizuje transakcje bezgotówkowe o wartości min. 200 zł nie zapłaci prowizji za usługę (7 złotych miesięcznie).

eKonto klasyczne (od 03.06.2013 r.)
Prowizja dla osób nieaktywnych za kartę debetową wyniesie 4 złote miesięcznie (obecnie 2 zł). Aby nie płacić za kartę, wystarczy w miesiącu zrealizować transakcje bezgotówkowe o wartości min. 100 zł.

Obecni klienci mBanku będą mogli przekształcić swoje eKONTO na eKONTO z darmowymi bankomatami dzwoniąc na mLinię.

Wyciąg zmian w Taryfie prowizji i opłat

PROSTE SPOSOBY NA UNIKNIĘCIE OPŁATY ZA KARTĘ:

a) wystarczą płatności bezgotówkowe w wysokości 100 zł (konto klasyczne) lub 200 zł (konto z dostępem do wszystkich bankomatów w Polsce) miesięcznie, aby za kartę nie zapłacić

b) warto używać posiadanych kart. Do limitów wliczane są wszelkie płatności, jakie klient wykona posiadanymi kartami mBanku

c) z opłat zwolnieni są klienci posiadający izzyKonto (w wieku do 18. roku życia) lub usługę "Wypłata ze wszystkich bankomatów" (5 złotych miesięcznie)

d) rezygnacja z karty debetowej

Komentarze