poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Kolejne konta za zero złotych

Kolejny bank wprowadził do swojej oferty bezwarunkowe bezpłatne konto osobiste. Meritum Bank nie wymaga miesięcznych wpływów na konto w określonej wysokości czy też minimalnej liczby bądź wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową.

Meritum Bank wprowadził bezpłatną kartę debetową, z której klient może wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce. Bank podjął też decyzję o wycofaniu Konta Zarabiającego z oferty.


Superkonto IKO w PKO BP
W kwietniu br. w ofercie PKO Banku Polskiego uruchomiono nowe bezpłatne konto - Superkonto IKO. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie i kierowany do klientów, którzy chcą korzystać z płatności mobilnych IKO. 

Oferta dostępna dla wszystkich którzy założą Superkonto z IKO w okresie od 10 kwietnia 2013 r. do 15 października 2013 r. Warunki obowiązują do 30.06.2014 r. Sprawdź szczegółowe warunki oferty.

Co oferują darmowe konta?
Konta za 0 zł + karta za 0 zł + darmowe bankomaty w Polsce
Konto osobiste w Alior Sync
Proste Konto Osobiste w Meritum Bank
Konto Skarbonkowe w GetinOnline
Konto swobodne w GetinOnline

Konta za 0 zł + karta za 0 zł
Konto e-direct w Volkswagen Bank
Konto Godne Polecenia w BZWBK

Konto za 0 zł + bezpłatne płatności mobilne
Superkonto IKO w PKO BP

1 komentarz:

  1. Superkonto IKO jest korzystne dla wszystkich którzy chcą korzystać z płatności mobilnych jakie daje iko .Ponadto jak opowiadała mi znajoma to za wydanie karty do konta nic się niepłaci i jest tez bezpłatne prowadzenie konta.

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...