piątek, 5 kwietnia 2013

BlueCash: przelewy ekspresowe bez opłat


Blue Media, operator systemu przelewów ekspresowych BlueCash, wprowadza darmowe przelewy na telefon. Przelew natychmiastowy będzie można zrealizować bezpłatnie do 27 banków, bez konieczności wpisywania numeru konta odbiorcy.

BlueCash to pierwszy w Polsce system przelewów ekspresowych. 


Obok realizacji standardowych przelewów ekspresowych, wymagających wpisania danych i numeru konta odbiorcy, BlueCash umożliwia przekazywanie środków na konto po podaniu numeru telefonu odbiorcy. To najprostszy a obecnie także darmowy sposób przesyłania pieniędzy pomiędzy kontami w różnych bankach, umożliwiający realizację przelewu do wysokości 20 tys. zł.

Do tej pory prowizja za realizację przelewu na telefon wynosiła 1 zł za każde 1000 zł. Od dziś Blue Media całkowicie rezygnuje z pobierania prowizji, oferując swoim klientom darmowy, ekspresowy transfer pieniędzy do 27 banków. Aby skorzystać z bezpłatnego przelewu na telefon, wystarczy zarejestrować się w serwisie BlueCash.pl.

Przelew BlueCash na telefon może być alternatywą dla tradycyjnych przelewów bankowych, bo jest darmowy, znacznie szybszy i nie wymaga podawania danych odbiorcy oraz numeru konta bankowego.
Bezpłatny przelew na telefon można zrealizować zarówno do osoby zarejestrowanej w serwisie (transakcja odbywa się automatycznie po podaniu nr telefonu - system przyporządkowuje numer telefonu użytkownika do numeru konta bankowego i przekazuje środki na jego konto), jak również niezarejestrowanego odbiorcy. Po zleceniu przelewu otrzymuje on SMS o treści "odbierz przelew od...". Pieniądze zasilą jego konto, po podaniu numeru PIN i numeru konta, na który mają zostać przelane środki.

Na każdym etapie zlecania i wykonywania przelewu, nadawca jest informowany mailowo o bieżącym statusie transakcji. Dodatkowo odbiorca może otrzymać powiadomienia SMS oraz e-mail o zrealizowaniu przelewu od nadawcy. Darmowe przelewy na telefon można realizować od dziś do odwołania za pośrednictwem serwisu www.bluecash.pl albo aplikacji dostępnej na platformy mobilne: Android oraz iOS.

Bluecash.pl

1 komentarz:

  1. a ja polecam aplikację Sprytny Bill. Świetnie sprawdza się przy opłacaniu rachunków, bo można je skanować i w kilka sekund opłacić rachunek za telefon czy kablówkę.

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...