czwartek, 14 marca 2013

Pożyczka na 14 dni bez oprocentowania - nowość w Kokos.pl

Już od 20 marca 2013 r. w serwisie Kokos.pl będzie dostępna pożyczka na 14 dni bez oprocentowania!  Nowi użytkownicy serwisu otrzymują także pakiet obowiązkowych weryfikacji za złotówkę.

Kokos.pl jest to największy w Polsce serwis pożyczek społecznościowych. 

Jak to działa? 
1. zakładasz aukcję pożyczkową na dowolną kwotę, liczbę rat oraz oprocentowanie
2. otrzymujesz pożyczkę
3. spłacasz w ciągu 14 dni – nie płacisz oprocentowania lub spłacasz zgodnie z harmonogramem spłat rat – na Twoich warunkach.

Inwestor (pożyczkodawca) w przypadku spłaty pożyczki bez oprocentowania uzyska premię pieniężną od Operatora Kokos.pl równą procentowej połowie prowizji z pożyczki, np. przy prowizji 5%, zysk Inwestora wynosi 2,5% kwoty zainwestowanej w pożyczce przez danego Inwestora. 

Premia wypłacana będzie na subkonto lub konto bankowe Inwestora, pod warunkiem uzupełnienia danych do rozliczeń w zakładce Podatek. 

Wraz ze zmianą regulaminu Kokos.pl, który wchodzi w życie 20 marca 2013 r.:

1. weryfikacja zamieszkania staje się obowiązkowa w przypadku starania się o drugą lub kolejną pożyczkę w serwisie Kokos.pl,

Skorzystaj z promocji weryfikacji zamieszkania za 1 zł do końca marca 2013 r. 

Przypominamy, że każdy nowy Pożyczkobiorca na start otrzymuje pakiet obowiązkowych weryfikacji za 1 zł oraz kod do weryfikacji zamieszkania za darmo!

2. kod weryfikacji zamieszkania będzie ważny przez 30 dni od dnia jego zamówienia, 

3. każdy Pożyczkobiorca przed założeniem aukcji zostanie poproszony o uzupełnienie miesięcznego limitu rat, o ile limit ten nie został już określony, 

4. zmianie ulega wysokość prowizji serwisu Kokos.pl pobieranej od kwoty otrzymanej pożyczki, prowizja  zależna będzie od ratingu Użytkownika otrzymanego w serwisie i wynosi min. 0,5%, max. 5%.

5. Inwestor otrzyma 200 pkt. w serwisie BluePartner.pl, jeżeli monit inwestorski, zamówiony i wysłany po dniu wejścia w życie regulaminu, zostanie spłacony przez Pożyczkobiorcę poza serwisem Kokos.pl, np. na drodze windykacji.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym regulaminem serwisu Kokos.pl

9 komentarzy:

 1. Teraz nawet więcej firm oferuje tego typu pożyczki. Możemy znaleźć ich pełne i aktualne zestawienie na http://darmopozyczka.pl .

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, obecnie już nawet kilkanaście firm oferuje tego typu pożyczki dla nowych klientów. Pełna lista widoczna jest np. tutaj: http://www.pierwszagratis.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Obecnie można powiedzieć, że standardem jest pierwsza darmowa pożyczka na 30 dni (w niektórych przypadkach nawet na 45 dni). Zatem oferta Kokosa nie jest już tak atrakcyjna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z perspektywy czasu można dodać oferty, nawet na 2 miesiące. Trochę podobne są w tym do ratalnych - spłaca się połowę zadłużenia, ale i tak warte zastanowienia. Poza tym miesięczne lub 45 dniowe to już norma.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest to ciekawa oferta ale moim zdaniem najlepiej porównać kilka innych i wybrać najlepszą dla siebie. To pomoże uniknąć nam wielu nieprzyjemności.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio sprawdzałem ranking pożyczek i ta była bardzo wysoko , więc jest dobra

  OdpowiedzUsuń
 7. To dość przedawnione informacje, bezpieczniej byłoby skorzystać z pomocy doradcy finansowego albo chociaż przejrzeć aktualne rankingi pożyczek dostępnych na rynku...

  OdpowiedzUsuń
 8. Od czasu, gdy powstał artykuł, bardzo dużo firm powstało oraz ofeta się zmieniła. Oby do przodu, także z pożyczkami społecznościowymi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdecydowanie wiele jest różnych ofert pożyczkowych. Na przykład większość firm pożyczkowych jest przedstawiona na stronie www.porownajpozyczke.pl
  Prawie wszystkie z nich oferują pierwszą pożyczkę za darmo. Są też pożyczki ratalne i płatne.

  OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...