niedziela, 31 marca 2013

Konto Perfekcyjne w Getin Bank + bon 200 zł na zakupy

W serwisie Gruper.pl pojawiła się oferta „kupienia” możliwości założenia Konta Perfekcyjnego w Getin Bank, za które dostaniemy prezent w postaci bonu o wartości 200 zł na zakupy w Merlin.pl.

Warunkiem otrzymania nagrody jest wpłacenie na Konto Perfekcyjne kwoty 1000 zł oraz wykonanie 2 transakcji kartą debetową wydaną do rachunku. Jeżeli klient zdecyduje się na rozwiązanie umowy przed upływem 24 miesięcy od jej zawarcia, jest zobligowany do zwrotu równowartości otrzymanej nagrody.

Realizacja kuponu:
- załóż przez internet Konto Perfekcyjne (link otrzymasz od Grupera po zakupie kuponu)
- po spełnieniu warunków promocji Getin Online wyśle Ci wiadomość, którą będziesz mógł odczytać po zalogowaniu się do systemu transakcyjnego w zakładce Ustawienia. W treści wiadomości znajdziesz kod uprawniający do zniżki w wysokości 200 zł na zakupy w Merlin.pl
Oferta jest ograniczona do 500 kuponów! Przed zakupem kuponu zapoznaj się z regulaminem promocji.

Konto Perfekcyjne

Miesięczna opłata za prowadzenie Konta Perfekcyjnego wynosi 9,99 zł. Opłata nie jest pobierana pod warunkiem zasilenia rachunku kwotą min. 1000 zł (jednorazowy wpływ z rachunku w innym banku) oraz wykonania kartą debetową transakcji bezgotówkowych o wartości min. 400 zł miesięcznie.

Tabela opłat i prowizji

1 komentarz:

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...