sobota, 5 stycznia 2013

Alior Sync oferuje przedłużenie gwarancji o 12 miesięcy

Alior Sync wprowadził promocyjne, przedłużenie gwarancji o 12 miesięcy dla artykułów RTV i AGD, które zakupimy przez Internet, jest to nic innego jak zwykłe ubezpieczenie.

Przedmiotem ubezpieczenia jest SPRZĘT AGD, RTV zakupiony przez ubezpieczonego w sieci sprzedaży detalicznej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, którego cena zakupu wynosi co najmniej 200 zł.

Zakres ubezpieczenia obejmuje: 
A. w pakiecie AWARIA SPRZĘTU AGD, RTV – organizację i pokrycie kosztów naprawy SPRZĘTU AGD, RTV w przypadku jego awarii w miejscu ubezpieczenia, 
B. W pakiecie PRZEDŁUŻONA GWARANCJA SPRZĘTU AGD, RTV zakupionego przez Ubezpieczonego w Internecie przy pomocy karty płatniczej debetowej wydanej przez Alior Sync do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w złotych (operacja w Internecie bezgotówkowa przy użyciu danych Karty, bez fizycznego okazania Karty) bądź zakupionego przez UBEZPIECZONEGO poprzez płatność „Płacę z Alior Sync” zgodnie z zapisami Regulaminu obsługi produktów Alior Sync. 
a. pokrycie kosztów naprawy SPRZĘTU AGD, RTV, lub b. zwrot kosztów zakupu NOWEGO SPRZĘTU AGD, RTV.

Np. 1. W przypadku gdy ubezpieczony SPRZĘT AGD, RTV zakupiony za kwotę 1.500 zł, po 2 latach popsuje się i będzie wymagał naprawy lub wymiany, to jeśli ten SPRZĘT AGD, RTV kosztuje w dniu wymiany lub naprawy 1.300 zł  -maksymalna wartość SZKODY nie przekroczy 1.300 zł.
2. W przypadku gdy ubezpieczony SPRZĘT AGD, RTV zakupiony za kwotę 1.000 zł, po 2 latach popsuje się i będzie wymagał naprawy lub wymiany, to jeśli ten SPRZĘT AGD, RTV kosztuje w dniu wymiany lub naprawy 1.200 zł  maksymalna wartość SZKODY nie przekroczy 1.000 zł.

Regulamin promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz