czwartek, 27 grudnia 2012

Pierwsza pożyczka do 1000 złotych za darmo

Trwa promocja w serwisie VIVUS dzięki której pożyczysz pieniądze za darmo, bez oprocentowania i bez ukrytych kosztów - pożyczysz 1000 złotych, a za 30 dni oddasz też 1000 złotych.

3 proste kroki i otrzymasz pieniądze na swoje konto

Na stronie internetowej Vivus.pl wybierz kwotę i termin pożyczki. Kliknij przycisk „Weź pożyczkę!” i postępuj zgodnie z dalszą instrukcją. Aby otrzymać pożyczkę od Vivus.pl musisz być rezydentem Rzeczypospolitej Polskiej w wieku od 19 do 75 lat i nie posiadać zaległości w płatnościach. Rejestrując się w Vivus.pl podaj swoje imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego przelej 1 grosz (0,01 PLN) ze swojego konta bankowego na nasz rachunek. Dzięki temu będziemy wiedzieli, na które konto ma być przekazana pożyczka. Opłata 0.01 zł jest płatna tylko raz - podczas rejestracji. Pamiętaj: podczas dokonywania wpłaty wprowadź następujący tytuł przelewu, inaczej wpłata nie zostanie przyjęta: „Potwierdzam rejestrację i zgadzam się na umowę pożyczki Vivus.pl nr. (Wpisz swój numer rejestracji)”


Pożyczka przez internet: wejdź na swój profil w Vivus.pl. Po wybraniu kwoty pożyczki oraz okresu, na który chcesz otrzymać pożyczkę, kliknij przycisk „Weź szybką pożyczkę” Zatwierdź kwotę i okres pożyczki, naciskając „Akceptuję”

Pożyczka przez telefon: po rejestracji w systemie, zadzwoń na numer (22) 206 21 21 i podaj potrzebną kwotę i okres, na jaki ma być udzielona pożyczka

Warunki umowy

3 komentarze:

  1. Pierwsza pożyczka za darmo to rzeczywiście atrakcyjna oferta ale obecnie już wiele firm pozabankowych oferuje tego rodzaju "wabik" dla nowych klientów. Kwoty także bywają wyższe i dochodzą do nawet 1500 złotych na okres 30 dni. Na pewno jest w czym wybierać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sam skorzystałem 3 razy w 3 różnych firmach wydaje mi się ze to świetne oferty ale maja jeden haczyk na klienta a mianowicie sam klient wiele osób bierze 1000 1500zl i więcej a potem nie moga oddać ja pożyczałem po 300zł maksymalnie 400zł i było mnie stać oddać bez uszczerbku na finansach domowych .Tak wiec warto korzystając ale z głową!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dokładnie ja też korzystałem i nie żałuję.

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...